Naše tipy, technika, zábava, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

PC pozadí pro Windows - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro displej, phablet, ultrabook, notebook, tablet, počítač, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Lubuntu, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows NT, OSX, Windows 7, Java ME, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fraktály, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, květiny. Zvolte si z rozměrů 360x760, 412x846, 1080x1920, 1280x854, 800x600, 2048x1080, 1600x900, 1280x768, 1152x864, 768x1024, 1366x1024, 2560x1600, 1920x1200, 2560x1920, 1440x2560, 1920x1280 atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Arizona, Vermont, Utah, Texas, Massachusetts, Louisiana, New York, Washington, Georgie, Kansas, Mississippi, Tennessee, Havaj, Severní Karolína, Jižní Karolína, Delaware, Iowa, Illinois, Michigan, Idaho, Wisconsin, Minnesota, Montana, Florida, Severní Dakota atd.

Informace, technika, zábava, informace

Ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, černý humor, kameňáky, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o Bohu, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: linky, hyperlinky, počítače, Nejhranější hry online, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Tapety na PC, multimédia, M, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, URL, pro děti, Free game online hry, Vlajky jednotlivých států USA

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, mapy, smajlíci a emotikony, hudba, přístroje, nástroje a přístroje, hmyz, zvířata, auta, láska, symboly, ptáci, ženy a dívky, ovoce, stavby, věda, rostliny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, květiny, náboženství, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Síť, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filmy, Svíčky, Křesťanství, Květiny, Cesmína, Keramický adventní věnec, Špalda, Láska nebeská, Jedle, Omalovánky, Tisk, Milka, Linecká kolečka, Kameňák, Jídlo, Brno, Stromeček, Anděl, Jezulátko, Koleda, Osvětlení, Jesličky, Písnička, K Vytištění, Kapr, Santa Claus, PF, Windows, Tiskárna, Vánoční tapety, Televize apod.

Keywords:webovky, F, Přehled formátů souborů, Super online flash hry, Sarah Jessica Parker, Online adventní magazín, Online testy a kvízy zdarma, Životopisy slavných osobností, Panama, Slovník pojmů Co je to?, Full HD pozadí ke stažení, školství

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, internet a web, grafiku, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip, technika, zábava, informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koule, Blahopřání, Silvestr, Tapeta, Samolepky, Film, Jmenovka, Atmosféra, Televize, Přáníčko, Francouzsky, Láska nebeská, Filmy, Ježíš Kristus, Adventní neděle, Vykrajovátka, K Tisku, Umělý vánoční stromek, Vánoční punč, Osvětlení, Šišky, Tablet, Sněhová vločka, Adventní kalendář, Windows, Milka, Brno, Obrazovka, Strom, K Vytisknutí, Rumové řezy apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: výukové pomůcky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Antistresové omalovánky pro dospělé, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Jessica Biel, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky států světa, Obrázky a kliparty zdarma

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v počítač, notebook, PC, phablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, ultrabook, monitor, displej, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, OSX, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Slackware, Chrome OS, Windows 2000, Lubuntu, SUSE Linux, Windows 7. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, auta, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, noční města, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, zvířata, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 640x480, 1152x864, 2160x3840, 800x1280, 360x640, 1920x1280, 854x480, 1920x1200, 1440x960, 1440x2560, 1600x1200, 800x600, 1366x1024, 360x720, 2560x2048, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Hry pro dívky online, odkaz, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, humor, Omalovánky k vytištění, zábava, A, Databáze osobností Kdo je to?

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, zeměpis, weby, Superhry a hry online zdarma, Online adventní magazín, Paris Saint-Germain F.C., internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé, F, Prapory regionů a království, Seznam státních vlajek, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Anonymní proxy server
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Flags of the world
Tipy na Partnerské weby
Online hry zdarma
Odkazy na partnerské weby
Sexy Katherine Heigl
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Isla Fisher

Děkujeme vám za vaši návštěvu.