Naše tipy, inspirace pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

černý humor, vtipné texty, vtipy, vtípky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, vtipy, vtípky, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vtipné texty, černý humor, frky, vtipy, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, černý humor, frky, vtipy, fórky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O Němcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Super online flash hry, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro kluky, odkaz, Vlajky Oceánie, Prapory českých měst, F, Pozadí na plochu počítače, internet

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, stavby, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, přístroje, hudba, náboženství, hmyz, halloween, ptáci, věda, ženy a dívky, muži, mapy, nápoje, rostliny, zelenina, láska, symboly, zvířata atd.

Keywords:zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Free game online hry, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, History of travel, URL, Kliparty zdarma ke stažení, M, Christina Applegate, F, zadarmo, webové stránky

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . Naleznete zde Karetní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, Pro dívky, parkování - parkovačky, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, zábava, Wallpapers na plochu zvířata, Státní prapory států světa, volný čas, Dopravní značky, Hanoj, weby, Online testy a kvízy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v PC, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, notebook, ultrabook, displej, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 7, BlackBerry OS, Windows XP, Windows Server 2012, SUSE Linux, OSX, Windows 95. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, voda a bubliny, zvířata, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, rostliny, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1920x1280, 2560x1600, 1080x1800, 1280x768, 1280x800, 1200x1920, 1024x768, 1024x600, 320x568, 1440x960, 1920x1440, 1152x768, 1920x1200, 1280x960 atd.

Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, frky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Tapety na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, displej, notebook, PC, obrazovka počítače, smartphone, phablet, počítač, mobil, tablet a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows Me, Slackware, Windows 10, Windows 98, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: noční města, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, hudební tapety, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, letadla, zvířata, rostliny, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery. Dostupné rozměry 360x760, 1280x960, 375x812, 2160x3840, 1152x768, 768x1024, 2560x2048, 1920x1200, 750x1334, 1366x1024, 1152x864, 1536x864, 1152x1920, 393x786, 1280x854, 1800x1440 atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, náboženství a křesťanství, nástroje, politika, rostliny, zločin a právo, latina, nemoce, cestování, účetnictví, nápoje, sport, technika, matematika, filozofie, stavebnictví, počítače, příroda, internet, zkratky, literatura, český jazyk, fyzika, různé atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Vlajky jednotlivých států USA, humor, Lionel Messi, internetové stránky, zdroje informací, linky, Sexy Cindy Crawford, Ilustrace, obrázky, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v PC, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, notebook, ultrabook, displej, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 7, BlackBerry OS, Windows XP, Windows Server 2012, SUSE Linux, OSX, Windows 95. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, voda a bubliny, zvířata, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, rostliny, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1920x1280, 2560x1600, 1080x1800, 1280x768, 1280x800, 1200x1920, 1024x768, 1024x600, 320x568, 1440x960, 1920x1440, 1152x768, 1920x1200, 1280x960 atd.

Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, frky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Tapety na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, displej, notebook, PC, obrazovka počítače, smartphone, phablet, počítač, mobil, tablet a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows Me, Slackware, Windows 10, Windows 98, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: noční města, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, hudební tapety, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, letadla, zvířata, rostliny, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery. Dostupné rozměry 360x760, 1280x960, 375x812, 2160x3840, 1152x768, 768x1024, 2560x2048, 1920x1200, 750x1334, 1366x1024, 1152x864, 1536x864, 1152x1920, 393x786, 1280x854, 1800x1440 atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Hry s koňmi, Barbie hry, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Deskovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Logické hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Střílecí hry apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, umělci, filozofie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, osobnosti, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, vlastnosti, zločin a právo, fikce a fantasy, rodinné vztahy, školství, politici, politika, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, národnost, žurnalisté a novináři, lékařství, mytologie atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: tipy, Prapory regionů a království, webovky, počítače, info, Obrázková přání k svátku podle jmen, Seznam vlajek měst České republiky, Biografie známých osobností, Skvělé hry online zdarma, cestování, zdarma, kuriozity, Arsenal F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Další odkazy:

Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Arsenal Football club
Naše tipy na zajímavé stránky
Winona Ryder
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek
Tipy na užitečné weby
Nejlepší web stránka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.