Partnerské weby, počítače a internet

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled státních vlajek států světa, Vlajky měst České republiky, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, humor, internetové stránky, Online vánoční magazín, Luis Alberto Suárez futbolista uruguayo, Dopravní značení, tipy, webové stránky, Wallpapery do mobilu

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, Hokej, Historik, Washington Capitals, Prezident, Čech, NHL, Orlík, Pittsburgh Penguins, Československo, Archivář, Vládce, Renesance, Česká královna, Hudba, Prezidenti, New York Rangers, Královna, Florida Panthers, Textař, Překladatel, Pop, Voják, Miliardář, Čeští králové, Teolog, Máj, Továrník, Mim, Masový vrah, Dabérka, Protektorát, Český slavík, Producent, Sci-fi, Politik apod.

Internet, síť, počítače a internet

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, komprimace dat, grafiku, písma, fonty apod.

Keywords:Webové online hry zdarma, výukové pomůcky, Nejlepší zeměpisné kvízy, H, Portugal, internet, V, zajímavosti, Travel in USA, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značky, zdroje informací

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poslanec, Poprava, Manýrismus, Ministr zahraničí, Miliardáři, Ministři, Rétorika, Komunista, Textař, Životopis, Dramatik, Sochař, Olympijští vítězové, HIV pozitivní, NHL, Scénárista, Washington Capitals, Itálie, Žhavé výstřely, Gymnasté, Rakousko-Uhersko, Hudebnice, Básníci, Angličané, Mim, Císař, Vražedkyně, Druhá světová válka, Architekt, Kladno, Ekonom, New York Rangers, Prezidenti ČR, Hejtman, Philadelphia Flyers, Zpěvák apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Maine, Virginie, Massachusetts, Minnesota, New Hampshire, Pensylvánie, Kansas, New York, Iowa, Maryland, Illinois, Missouri, Indiana, Nebraska, Západní Virginie, Texas, Rhode Island, Alabama, Kalifornie, Jižní Karolína, Georgie, Arizona, Arkansas, Idaho, Vermont atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Síť, počítače a internet

Vtipy, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Barbie hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Deskovky, Hannah Montana, Adventury, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: K, Super free web games zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Levné letenky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů, Casino, volný čas, info, Přehled formátů souborů, odkazy

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Indiana, Mississippi, Pensylvánie, Florida, Colorado, Jižní Dakota, Iowa, Alabama, Arkansas, Arizona, Oklahoma, Západní Virginie, Georgie, Illinois, Kentucky, Severní Karolína, Missouri, Ohio, Havaj, Montana, Massachusetts, Delaware, New York, New Hampshire, Wisconsin atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace, počítače a internet

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, monitor, smartphone, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, notebook, PC, phablet, tablet a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Windows Server 2012, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, macOS, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Mint. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, psi a štěňátka, hudební tapety, zvířata. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1440x960, 1536x864, 1280x800, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 375x812, 2160x3840, 1200x1920, 1800x1440, 1536x2048, 375x667, 1536x2560, 412x846, 1366x1024 atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: hyperlinky, odkaz, Online testy zdarma, HTML Online browser games, multimédia, cestování, linky, Historie a použití omalovánek v USA, Obrázky, kliparty, Online adventní magazín, Životopisy osobností

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Indiana, Mississippi, Pensylvánie, Florida, Colorado, Jižní Dakota, Iowa, Alabama, Arkansas, Arizona, Oklahoma, Západní Virginie, Georgie, Illinois, Kentucky, Severní Karolína, Missouri, Ohio, Havaj, Montana, Massachusetts, Delaware, New York, New Hampshire, Wisconsin atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, počítače a internet

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Wallpapery do mobilu - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, notebook, počítač, monitor, tablet, smartphone, phablet, PC a pro operační systémy SUSE Linux, BlackBerry OS, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Ubuntu, Mac, Java ME, Windows 95, Windows NT, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky, fraktály, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 1280x800, 1366x1024, 1024x768, 1440x900, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1024x600, 320x568, 1280x1024, 1152x1920, 2048x1536, 1152x768, 1080x1920, 1152x864 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: V, zdarma, zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, O filmech Avatar 1 a 2, Kliparty zdarma, Obrázky na PC, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky států USA, kuriozity, webovky, Online hry zdarma, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Vlajky měst Karlovarského kraje
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k narození dítěte
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Novoroční předsevzetí
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Maria Šarapovová
Naše tipy na zajímavé stránky
Livre de coloriage

Děkujeme vám za vaši návštěvu.