Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: školství, zadarmo, kuriozity, odkazy, Hazard games, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma, odkaz, Online velikonoční hry zdarma, Online hry zdarma, Nej hry online, výukové pomůcky, multimédia

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:Online adventní magazín, pro děti, Biografie slavných osobností, zdarma, OkCupid online dating, frienship application, ú, doporučujeme, internet, Textová blahopřání k Velikonocům, Vánoční web, V, Státní vlajky států světa

Kameňáky, fórky, anekdoty, černý humor, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, anekdoty, černý humor, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, auta, nástroje a přístroje, láska, zvířata, osobnosti a lidé, květiny, mapy, halloween, nápoje, věda, hmyz, rostliny, jídlo a nápoje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, dopravní prostředky, symboly, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Super online flash hry, zajímavosti, Tapeta na plochu Velikonoční zajíček, Databáze osobností Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Co je to Bílá neděle?, Přehled souborových přípon, URL, Biografie slavných osobností, Online hry pro děti zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Monitor, Koledy, Neviňátko, Špalda, Pro děti, Windows, Písnička, Vinná klobása, Perníčky, Keramika, Tiskárna, Zdraví, Obrazovka, Wallpaper, Betlém, Jingle Bells, Linecká kolečka, Šišky, Tichá noc, LED svíčky, K Vytisknutí, Vánoce, Samolepky, Vánoční svařák, Santa Claus, Cesmína, Jesličky, Smrk, Drážďany, Vánoční pozadí, PF apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Aforismy, moudra, hlášky, úsloví, motta, přísloví, výroky

Citáty slavných, Aforismy, moudra, hlášky, úsloví, motta, přísloví, výroky, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o víře od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Střílecí hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Akční gamesky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, náboženství a křesťanství, sport, lékařství a medicína, jídlo, literatura, psychologie, politika, školství, počítače, příroda, stavebnictví, nápoje, bankovnictví, materiály, rostliny, software, technika, ekonomie a ekonomika, hardware, nástroje, český jazyk, fyzika, matematika atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, PC, monitor, displej, notebook, mobil, smartphone, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Windows 2000. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, květiny, motorky, Formule 1, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, 1080x1920, 1366x768, 320x568, 1600x900, 1280x960, 1440x960, 750x1334, 1366x1024, HD 1280x720, 2560x1920, 1680x1050, 1600x900, 640x480 atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Velikonoční tapetka na plochu, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, linky, Online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Kliparty zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Monitor, Koledy, Neviňátko, Špalda, Pro děti, Windows, Písnička, Vinná klobása, Perníčky, Keramika, Tiskárna, Zdraví, Obrazovka, Wallpaper, Betlém, Jingle Bells, Linecká kolečka, Šišky, Tichá noc, LED svíčky, K Vytisknutí, Vánoce, Samolepky, Vánoční svařák, Santa Claus, Cesmína, Jesličky, Smrk, Drážďany, Vánoční pozadí, PF apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, zeměpis, Nejhranější online hry zdarma, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, Vlajky amerických států USA, internetové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, volný čas, Co je to Kalkýš?, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Partnerské internetové stránky
South Africa
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Wallpapers na plochu
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.