Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

úsloví, moudrosti, hlášky, výroky, bonmoty, rčení, přísloví

Slavné citáty, úsloví, moudrosti, hlášky, výroky, bonmoty, rčení, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Síť, technika, kultura, informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Střílečky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Logické hry, Pro dívky, Animace, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: Dopravní značky, počítače, A, Městské a obecní prapory obcí ČR, Texty blahopřání, Vše o Vánocích, Online hry pro děti zdarma, školství, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, Free game online hry

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobilní telefon, notebook, ultrabook, smartphone, mobil, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač, displej a pro operační systémy OSX, Chrome OS, Linux Mint, Java ME, macOS, BlackBerry OS, Android, Slackware, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, zvířata, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut, fantasy. Dostupné rozměry 1080x1800, 1152x1920, 1200x1920, 2160x3840, 360x720, 3200x1800, 1280x854, 412x846, 375x812, 1280x768, 1600x900, 1800x1440, 2048x1536, 375x667, 1600x2560, 1600x900 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, historie, věda, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, státní správa, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, lékařství, profese a zaměstnání, filozofie, poruchy, rodinné vztahy, osobnosti, fikce a fantasy, umělci, psychologie, sport atd.

Informace, technika, kultura, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Keywords:volný čas, pro děti, Státní prapory zemí světa, doporučujeme, Visit New York city, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Biografie slavných osobností, Real Madrid C.F., Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky, kliparty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Pozadí na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v monitor, počítač, smartphone, PC, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon, tablet, notebook, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Android, Windows XP, Windows 95, BlackBerry OS, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98. Wallpapery na tablet z kategorií ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, Formule 1, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, motorky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 4800x1200, 1800x1440, 2160x3840, 320x568, 1600x900, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1280x800, 750x1334, 1440x900, 1080x1920, 2048x1536, 3200x1800, 768x1024, 360x640, 1024x600 atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: humor, odkazy, zábava, Full-HD tapety na pozadí PC, zdroje informací, Online hry zdarma, Kliparty zdarma, Madonna, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zajímavosti, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, bankovnictví, nápoje, rostliny, příroda, počítače, zkratky, hardware, sport, cestování, materiály, různé, účetnictví, školství, kultura, psychologie, fyzika, chemie, nástroje, internet, literatura, filozofie, technika, latina atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, smajlíci a emotikony, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, muži, auta, květiny, mapy, rostliny, symboly, hudba, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ovoce, Vánoce a Advent, zelenina, ptáci, náboženství, halloween, zvířata atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: zeměpis, Státy a jejich prapory, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, World countries flags, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Online hry pro děti zdarma, Vtipy, tipy, zadarmo, Super online kvízy

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, bankovnictví, nápoje, rostliny, příroda, počítače, zkratky, hardware, sport, cestování, materiály, různé, účetnictví, školství, kultura, psychologie, fyzika, chemie, nástroje, internet, literatura, filozofie, technika, latina atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip, technika, kultura, informace

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Aljaška, Rhode Island, Oregon, New York, Illinois, Delaware, Massachusetts, Kentucky, Missouri, Oklahoma, New Jersey, Minnesota, Arkansas, Mississippi, Idaho, Texas, Maryland, Indiana, Severní Dakota, Georgie, Tennessee, Severní Karolína, Montana, Nevada, Colorado atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, info, Webové html5 hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Lady Gaga, URL, internet, Federace USA, Full HD tapety na PC, zdarma, výukové pomůcky, Wallpapers auta - cars, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vnuk s dědou v ZOO: Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Další odkazy:

Charlize Theron
Linky na partnerské weby
Charlize Theron
Doporučené odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Partnerské internetové stránky
Geography and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.