Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Moudra, přísloví, úsloví, aforismy, motta, moudrosti, rčení

Citáty slavných, Moudra, přísloví, úsloví, aforismy, motta, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, V, volný čas, tipy, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, školství, K, URL, Přání k narození dítěte, zdarma, webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, info

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Moudrosti, motta, moudra, bonmoty, myšlenky, hlášky, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, motta, moudra, bonmoty, myšlenky, hlášky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijský vítěz, Zlatý slavík, Československo, Philadelphia Flyers, Imitátor, Rakousko-Uhersko, Čech, Rétorika, Boston Bruins, Normalizace, Pop, Ital, Masový vrah, Hejtmani, Olympiáda, Královna, Prezident, Prezidenti, Egypt, Němci, Poslanci, Upálen, Fotograf, Itálie, Skladatel, Mluvčí, New Jersey Devils, Ministr, Komunista, Vražedkyně, Voják, Sebevražda, Nežijící, Rock ‚n‘ Roll, Olympijští vítězové, Prezidenti ČR apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:Životopisy slavných osobností, kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Státy a jejich prapory, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Webové online testy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, Obrázky k jmeninám, Nejhranější hry online, odkazy, Staré hry online

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, přístroje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, láska, auta, zvířata, náboženství, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, hmyz, věda, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, rostliny, zelenina, sport, hudba, symboly, nápoje atd.

Klíčová slova: Wallpapery na tablet, humor, pro děti, Fotografie topmodelek, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online testy a kvízy, Amy Weber, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Vaření a smažení, Omalovánky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oddechové hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, anekdoty, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Free game online hry, Vlajky států USA, zajímavosti, Blahopřání k MDŽ, Nejlepší zeměpisné kvízy, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Paris Saint-Germain F.C., počítače, Online vánoční webzine, Nejhranější hry online

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Vaření a smažení, Omalovánky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oddechové hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Film, Patchwork, Pro děti, Vánoční stromek, Popelka, Kapr, Václavské náměstí, Osvětlení, Křesťanství, Staroměstské náměstí, Wallpaper, Tapeta, Lego, Milka, Kuba, SMS, Jídlo, Košíčky, Sněhová vločka, Přání, Jmelí, Vánoční punč, Historické ozdoby, Tablet, Adventní svícen, Adventní věnec, Vánoční ubrusy, Linux, Bůh, Papírové ozdoby apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: V, zadarmo, Státní prapory všech zemí, Obrázky vlajek měst ČR, M, Obrázky k vytištění a vybarvení, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na PC, Biografie slavných osobností, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Casino
Tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo football
Zajímavé internetové odkazy
Kapr o Vánocích
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Haiti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Samoy
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Belarus

Děkujeme vám za vaši návštěvu.