Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci, žurnalisté a novináři, zločin a právo, politici, politika, podnikání a podnikatelé, přezdívky, vlastnosti, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, profese a zaměstnání, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, státní správa, historie atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: školství, A, Vlajky spojených států amerických, F, Free computer wallpapers, Vánoční web, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Poland, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, hyperlinky

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O Němcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O ekonomech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky ze života apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, země EU, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, matematika, cestování, sport, školství, hardware, ekonomie a ekonomika, účetnictví, internet, jídlo, psychologie, věda, technika, nástroje, fyzika, stavebnictví, literatura, rostliny, lékařství a medicína, různé, software, zločin a právo, materiály, kultura atd.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, počítače, zeměpis, HTML5 Browserspiel, zajímavosti, weby, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, Prapory regionů a království, Skvělé hry online zdarma, odkazy

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Vtípky, fórky, kameňáky, frky, černý humor, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, fórky, kameňáky, frky, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O mužích, O škole, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O ženách apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Mim, Atentát, Slováci, Komunisté, Náboženství, Hokejisté, KHL, Architekt, Mluvčí, Ekonom, Masový vrah, Hudebnice, Druhá světová válka, Válka, Američané, Dallas Stars, Archivář, Diplomat, Kancléř, Itálie, Poslanec, Česká královna, Vůdce, Sebevražda, HIV pozitivní, Angličané, Poslanci, Orlík, Životopis, Hejtman, Kladno, Nobelova cena, Obchodník, Maršál, Nežijící apod.

Klíčová slova: pro dospělé, multimédia, Obrázky zdarma, Elisha Cuthbert, Databáze osobností Kdo je to?, linky, URL, Sexy Charlize Theron, Obrázky na PC, cestování, volný čas, Vlajky zemí světa

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Logické hry apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

úsloví, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, přísloví

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, okresy České republiky, měny, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, filozofie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, profese a zaměstnání, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, historie, vlastnosti, psychologie, věda, fikce a fantasy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, národnost, herectví, herci a herečky, mytologie, žurnalisté a novináři, osobnosti, umělci, přezdívky atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky pro malé děti, tipy, Obrázky vlajek států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, Omalovánky k vytištění, internetové stránky, zdarma, Nejhranější online testy a kvízy

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Logické hry apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

úsloví, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, přísloví

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu od různých známých osobností.

Informace, cestování, počítače a internet

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: V, Vlajky států USA, odkaz, H, Webové online hry zdarma, Slovakia, Croatia, Czechia, Online vánoční magazín, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Pozadí na tablet, ú, Nejlepší online hry zdarma, kuriozity, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Levné letenky
Doporučené internetové odkazy
Andrés Iniesta
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Mariah Carey
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu fraktály

Děkujeme vám za vaši návštěvu.