Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Pozadí na PC - wallpapery na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, phablet, smartphone, notebook, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, monitor, tablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows Me, Windows 10 Mobile, OSX, Java ME, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Mint, Android. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers, Formule 1, fraktály, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, sportovní wallpapery, zvířata, motorky, květiny. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1366x1024, 800x600, 1920x1440, 1536x2048, 320x568, 3200x1800, 640x480, 375x812, 1600x900, 1920x1200, 1080x1800, 2560x2048, 1280x1024, 1920x1280, 1440x960 atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, mapy, stavby, věda, muži, jídlo a nápoje, auta, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, přístroje, zelenina, nápoje, zvířata, hudba, rostliny, dopravní prostředky, sport, ovoce, hmyz, halloween, Vánoce a Advent, symboly, ženy a dívky atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pozadí na tablet - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. jsou vhodná pro mobil, počítač, tablet, mobilní telefon, PC, notebook, smartphone, monitor, phablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 7, Windows 10, Linux Mint, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Lubuntu, Linux Ubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, auta, operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, rostliny, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, zvířata, dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, letadla, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 2560x2048, 360x640, 2160x3840, 1440x900, 1536x864, 360x760, 800x600, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1600x1200, 854x480, 1600x900, 1536x2048, 2048x1080 atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit soubory těchto typů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Nejhranější online hry zdarma, info, Liverpool Football Club, Obrázky, kliparty, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajka Anguilly, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Informace, volný čas a zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Keywords:zdroje informací, tipy, Biografie známých osobností, Vlajky států USA, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Kliparty zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled souborových přípon, Přání zdarma ke stažení, Pozadí na tablet, Státy a jejich prapory, webové stránky

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, hmyz, ovoce, rostliny, stavby, zelenina, náboženství, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, zvířata, květiny, ženy a dívky, hudba, nástroje a přístroje, ptáci, přístroje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, muži, mapy, láska, Vánoce a Advent atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, volný čas a zábava

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, odkaz, Úspory a spoření, K, Skvělé hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dětské omalovánky, zdarma, zadarmo, A, Nejlepší zeměpisné kvízy

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jídlo, Tapeta, K Vytisknutí, Kameňák, Nový rok, Láska nebeská, Kinder, Dárky, Desktop, Filmy, Televize, Vánoční koule, K Vytištění, Ostrava, Vánoční tapety, Advent, Slámový adventní věnec, Kavkazská jedle, Betlém, Vánoční prostírání, Husarské knoflíky, Historické ozdoby, Bramborový salát, Vánoční svařák, Jmelí, Adventní neděle, Vánoční ubrusy, Tichá noc, Striezelmarkt, Keramika, Stromeček apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Georgie, Colorado, Ohio, Havaj, Wyoming, New Jersey, New York, Oklahoma, Wisconsin, Kentucky, Iowa, Arkansas, Indiana, Nové Mexiko, New Hampshire, Alabama, Kalifornie, Vermont, Louisiana, Washington, Severní Dakota, Texas, Pensylvánie, Missouri, Rhode Island atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Postřehové, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, SMS přání k svátku podle jmen, obrázková přáníčka ke stažení, pro děti, hyperlinky, Obrázky vlajek měst ČR, Přání k jmeninám, volný čas, V, Hry pro kluky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

World wide web, internet, volný čas a zábava

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, linky, výukové pomůcky, internet, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, weby, zábava, Wallpapers na PC ke stažení, Online testy zdarma, školství, internetové stránky, Luis Alberto Suárez Díaz, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Další odkazy:

Full-HD tapety na pozadí PC
Sexy Kate Hudson
Linky na partnerské weby
Heidy Klum
Tapety pro Windows
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Marshallových ostrovů
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k narozeninám
Tým NHL Pittsburgh Penguins
Odkazy na zajímavé weby
Real Madryt CF
Wallpapers na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.