Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, systémové soubory, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, počítač, tablet, monitor, smartphone, mobil, notebook, phablet a pro operační systémy Windows XP, Mac, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 10. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, Formule 1, ptáci, fantasy, květiny, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, motorky, zvířata, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, free wallpapers, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1366x1024, 1152x1920, 1366x768, 1536x2048, 2560x2048, 1280x854, 1280x800, 1600x900, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 1024x768, 1920x1200, 1920x1080, 1280x768, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: URL, zajímavosti, zeměpis, Webové html5 hry zdarma, Blahopřání, gratulace, Seznam zkratek a akronymů, Počítačové tapety pro Windows, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Isla Fisher, tipy, Kliparty pro Office, Vánoční web, Online hry pro děti zdarma

Rčení, myšlenky, motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Logické hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry a tak dále.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Keywords:internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný slovník pojmů a termínů, K, Sexy Britney Spears, Dopravní značky, webovky, kuriozity, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, internetové stránky, hyperlinky, Vše o Vánocích

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat soubory následujících typů: grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory apod.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maine, New Hampshire, Arizona, Západní Virginie, Oklahoma, Indiana, Florida, Jižní Dakota, Louisiana, Severní Karolína, New York, Texas, Missouri, Utah, Virginie, Rhode Island, Jižní Karolína, Mississippi, Wisconsin, Arkansas, Delaware, Nevada, Alabama, Kentucky, Colorado, Illinois atd.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, displej, ultrabook, počítač, phablet, PC, notebook, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 7, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows XP, Microsoft Windows 8. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, wallpapery, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, rostliny, zvířata, psi a štěňátka, noční města, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, letadla, auta, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 1024x600, 1600x900, 800x1280, 1536x864, 1920x1440, 1280x768, 320x568, 750x1334, 854x480, Full HD 1080x1920, 412x846, 1280x854, 1920x1200, 393x786, 2160x3840, 360x640 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhulák, Vánoční pozadí, Sněhová vločka, Jedle, Šišky, Plocha, Atmosféra, Košíčky, Wallpaper, Německy, Jingle Bells, Jarmark, Tichá noc, Láska nebeská, Neviňátko, K Vytisknutí, Jmenovka, SMS, Korálky, Plzeň, Skleněné ozdoby, Strom, Špalda, Betlém, Vánoční trhy, Cesmína, Brno, Mrazík, Husarské knoflíky, Vánoční tapety, Rumové řezy apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Super online flash hry, pro děti, Přání ke kulatému výročí, počítače, humor, A, Přání k svátku, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online testy a kvízy zdarma, zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Missouri, Kalifornie, Iowa, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Montana, Maryland, Jižní Karolína, Oregon, Pensylvánie, Vermont, Nebraska, Rhode Island, Texas, Wisconsin, Minnesota, Oklahoma, Connecticut, Havaj, Louisiana, Tennessee, Severní Dakota, Severní Karolína, Alabama, Kentucky atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, doporučujeme, R, Fernando Torres footballeur espagnol, zadarmo, Počítačové tapety pro Windows, Staré hry online

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Missouri, Kalifornie, Iowa, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Montana, Maryland, Jižní Karolína, Oregon, Pensylvánie, Vermont, Nebraska, Rhode Island, Texas, Wisconsin, Minnesota, Oklahoma, Connecticut, Havaj, Louisiana, Tennessee, Severní Dakota, Severní Karolína, Alabama, Kentucky atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, mytologie, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, národnost, žurnalisté a novináři, poruchy, osobnosti, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, sport, lékařství, politika, vlastnosti, filozofie, rodinné vztahy, umělci, věda atd.

Klíčová slova: linky, školství, Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, webové stránky, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, cestování, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky zemí světa, odkazy, K, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry omalovánky, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Zákon schválnosti: Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Neoficiální stránky o městu Plzeň
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Milla Jovovich
Tipy na Partnerské weby
Visit New York city
Odkazy na zajímavé weby
Pozadí se zvířátky na PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Mesin slot

Děkujeme vám za vaši návštěvu.