Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, psychologie, český jazyk, matematika, politika, materiály, příroda, filozofie, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zkratky, software, počítače, zločin a právo, školství, chemie, technika, lékařství a medicína, fyzika, jídlo, internet, hardware, stavebnictví, kultura atd.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Kentucky, Kansas, Vermont, Colorado, Nevada, Tennessee, Delaware, Arizona, Montana, Massachusetts, Havaj, Illinois, Oklahoma, Severní Dakota, Aljaška, Wyoming, Jižní Dakota, Louisiana, Mississippi, Washington, Kalifornie, Wisconsin, Nebraska, Georgie, Utah atd.

Klíčová slova: multimédia, Super online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na PC ke stažení, Krátká velikonoční báseň, Online hry zdarma, URL, Přehled formátů souborů, Obrázek ošatka s vajíčky, pro dospělé, pro děti, F, Vlajky států USA

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Keywords:humor, zadarmo, cestování, internetové stránky, Omalovánky pro děti online, info, K, odkaz, Tapeta Ježíš na plochu, webovky, Kliparty pro Office, webové stránky

Frky, fóry, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, fóry, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, černý humor, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New Jersey Devils, Prezidenti ČR, Atentát, Pop, Hokej, Hudebnice, Hokejisté, Čeští králové, Producent, Američané, Scénárista, Stoletá válka, Závodník, Císař, Sci-fi, První republika, Sebevražda, Slovák, Válka, Továrník, Právník, Faraon, Pittsburgh Penguins, Country, Vládce, NHL, Voják, Poprava, Imitátor, Maršál, Český slavík, Vojáci, Básník, Kancléř, Orlík, Florida Panthers apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčko Hody, hody, doprovody!, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, V, Gratulace a přání, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Skvělé hry online zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Webové online testy zdarma

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, geocaching apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, informace, cestování, volný čas

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Strategie, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Full HD wallpapery ke stažení, Velikonoční přáníčko, internet, linky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázek pruhované vejce, hyperlinky, Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, geocaching apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Síť, informace, cestování, volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa, fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, Online hry zdarma, Vše o Vánocích, Five-card draw, Počítačové tapety pro Windows, F, odkazy, weby, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, Wallpapers na plochu zvířata, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Vše o pomlázce
Tipy na užitečné weby
Velikonoce jsou tady!
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky a kliparty nejen na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Velikonoční zajíček
Partnerské internetové stránky
Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.